Mijn andere grootouders (Gaemers en Romkes) hebben heel lang in Zaandam gewoond. Sterker nog, mijn Oma (toen Romkes) heeft bij mijn Opa (Valk) in de klas gezeten. Kleine wereld.

1571   1. Albertus Johannes Valk * 22 08 1976 Middelburg

             x 27 09 2007 Middelburg

1574         Esmé de Voogd * 27 09 1976 Middelburg

1576         Symen Pieter Jacob Valk * 19 12 2008 Vlissingen

1575         Silas Cicero Albertusz Valk * 05 11 2011 Middelburg

 

1569   2. Jakob Valk * 05 11 1952 Zaandam

             x 10 07 1975 Terneuzen

1570   3. Evertje Wilhelmina Johanna (Eef) Gaemers * 20 05 1952 Ede (Gld)

1571         Albertus Johannes Valk * 22 08 1976 Middelburg (zie 1.)
1572         Remco Valk * 25 06 1978 Middelburg
1573         Edwin Valk * 10 12 1981 Middelburg

 

411    4. Gijsbertus Valk * 21 06 1923 Zaandam † 02 11 1999 Zaanstad
             x 11 01 1950 Zaandam
410    5. Alida Anna Plekker * 2 08 1926 Zaandam † 27 06 2015 Zaanstad

 

1561   6. Albertus Johannes (Jo) Gaemers * 09 09 1919 Amsterdam + 11 01 2015 Terneuzen
             x 11 07 1945 Zaandam 
1562   7. Johanna Romkes * 08 04 1922 Zaandam + 30 07 2012 Terneuzen

             Gijsbertus Valk en Johanna Romkes zaten op school in dezelfde klas.

 

1511   8. Jan Valk, schoenmaker, slagersknecht, Hanenpad 76 Zaandam * 09 11 1890 Zaandam (Verhuizen naar Velsen) † 11 11  1972 Enschede
             x 27 02 1919 Zaandam
1519   9. Adriana Baljet * 02 03 1893 Zaandam † 06-01-1963 Zaandam

1521         NN, levenloos geboren kind (v) 21 09 1919 Zaandam

1522         Geertje Valk * 26 04 1921 Zaandam

1507         Gijsbertus Valk * 21 06 1923 Zaandam (Zie 4.)

1523         Adriana Valk * 24 02 1927 Zaandam

1524         NN, levenloos geboren kind * 04 11 1930 Zaandam

 

 

1582   12. Albertus Johannes Gaemers, geweermaker, winkelier * 05 08 1894 Rotterdam + 21 11 1960 Amsterdam

             x 06 03 1918 Amsterdam

1583   13. Wilhelmina Anna Hendriks * 28 12 1887 Amsterdam + 20 10 1951 Amsterdam

             Wilhelmina Hendriks / Gaemers (bij huw. erkend en naam Gaemers gekregen. Niet biologische vader)

             Albertus Johannes Gaemers

             Adriana Esina (Sjaan) Gaemers

 

1563   14. Klaas Dubbelesz Romkes, een van tweeling met zus Janneke, los werkman, schipper * 07 01 1888 Urk + 08 03 1970 Vlaardingen. Klaas Romkes woonde:    Oranjestraat 42, Sophiastraat 3, Klaas Katerstraat 61 in Zaandam
             2e huw. x 22 05 1919 Zaandam

1564   15. Evertje Gerrits Witteveen * 04 02 1885 Oldenbroek (Geld) + 10 02 1947 Zaandam
             1e huw. x 11 03 1911 Urk
             Willempje de Boer * 18 09 1888 Urk + 26 10 1918 Zaandam

 

1503   16. Pieter Valk, arbeider * 22 04 1863 Zaandam † 13 04 1945 Zaandam
             x 02 03 1886 Zaandam
1504   17. Geertje Mulder * 08 07 1860 Zaandam † 01 01 1950 Zaandam

 

1507   18. Gijsbertus Baljet, koetsier * 24 01 1860 Zaandam † 04 07 1909 Zaandam Militie//Lotingsregister 1880 Zaandam
             1e huw. x 04 11 1883 Zaandam met Grietje Bot * 15 11 1862 Zaandam † 06 07 1890 Zaandam 
             2e huw. x 23 02 1892 Zaandam

1520   19. Naatje d'Haene * 05 12 1864 Leiden + 08 07 1950 Zaandam

             (2e huw van Naatje d'Haene x 18 09 1912 Zaandam met Theodorus Bakker, los werkman, landman * 11 12 1864 Zaandam + 25 09 1942 Zaandam. Wedn.
Theodorus Bakker 1e x Marijtje van 't Hof + 10 02 1897 Zaandam en
2e x 08 08 1906 Zaandam met Wilhelmina Krook * .... 1852 Hoorn + 03 05 1910 Zaandam. Wilhelmina is wed. van Jan Ulkes Fabritius))

 

1584  24. Wilhelmus (Willem) Gaemers, kleermaker * 05 06 1848 Den Bosch + 10 12 1907 Amsterdam

             x 19 07 1882 Rotterdam (het echtpaar krijgt 9 kinderen)

1585  25. Josephine Sauerbier, winkelierster * 02 11 1862 Rotterdam + 04 05 1933 Amsterdam

             2e huw Josephine Sauerbier x 07 10 1908 Amsterdam met Johannes te Poel * 22 10 1862 Maurik (ouders: Johannes te Poel x Deledina Pallada)

             (1e huw Johannes te Poel x 17 06 1895 Arnhem met Martha Cornelia van Galen * 01 10 1861 Zaandam + 31 10 1903 Driebergen.)

 

1586   26. Hendrikus Hendriks, bediende, winkelier, pakhuisknecht * 17 08 1853 Zutphen + 02 01 1940 Amsterdam

             x 28 08 1879 Amsterdam

1587   27. Anna Wilhelmina Elisabeth Timman, winkelierster * 04 08 1846 Amsterdam + 28 11 1917 Amsterdam
             (Anna Timman is wed. x 23 06 1870 Amsterdam van Tjeerd Visser + 29 10 1878 Nieuwer Amstel (34jr))

 

1565   28. Dubbele Romkes, los werkman * 20 01 1864 Urk + 05 05 1931 Velsen (wonen in Velsen)
             x 15 08 1867 Urk
1566   29. Trijntje Hakvoort * 07 04 1867 Urk + 04 12 1902 Urk

 

1567   30. Gerrit Witteveen, landbouwer * 05 09 1850 Oldebroek (Gld) + 29 12 1935 Nunspeet
             x 22 03 1878 Oldebroek (Gld)
1568   31. Jantje Hoekerd (Ponstein) * 11 01 1853 Doornspijk (Gld) (gewettigd bij huwelijk ouders 26 11 1853) + 11 03 1939 Nunspeet (wonen in Ermelo 1919)

 

1499   32. Pieter Knerf (Valk) * 16 02 1829 Zaandam + 10 02 1902 Zaandam 

             x 16 01 1853 Zaandam

1599   33. Geertje Bakker, veehoudster * 25 02 1830 Zaandam + 07 01 1871 Zaandam

 

1501   34. Philippus Mulder * 21 09 1823 Zaandam + 11 09 1905 Zaandam

             x 04 06 1848 Zaandam

1502   35. Dieuwertje de Jong * 21 12 1821 Zaandam + 01 04 1899 Zaandam

 

1525   36. Johannes Baljet, broodbakker * 23 01 1816 Zaandam † 15 10 1875 Zaandam

             x 03 01 1841 Zaandam  
1526   37. Grietje Kramer * 16 02 1818 Zaandam † 09 08 1902 Zaandam

 

 

1539   38. Eugenius Joseph d'Haene, schippersknecht, Rijksambtenaar * 12 09 1833 Den Bosch † 21 12 1910 Leiden
           Sinds 12 10 1853 vrijwillig bij het st. leger van het 5e regiment infanterie.
             x 14 12 1859 Sluis
1540   39. Adriana van Dale(n) * 30 08 1836 Sluis (Zeeland) † 21 11 1915 Leiden

 

1614   48. Franciscus Albertus Gaemers, R.K., Marechaussee te paard, Wachtmeester, Brigadier, Inspecteur politie o.a. Den Helder en Breda 1872-1883 * 12 04 1815 Den Bosch + 16 10 1899 Venray

             x ...... 1840/1841 Zutphen

1615   49. Hendrika Willemina Morren, vader onbekend, wasvrouw, fruitverkoopster * 15 11 1819 Zutphen + 03 01 1851 Den Bosch (zij krijgen 2 kinderen)
             2e huw. x 10 01 1852 Den Bosch met Joanna Willemse * 05 10 1822 Den Bosch + 20 04 1870 Breda (zij krijgen 5 kinderen)
             3e huw. x 02 08 1870 Breda met Jacoba Ermers * 01 06 1821 Boxmeer + 13 12 1899 Venray

 

1612   50. Wilhelm Lodewijk Sauerbier * 31 12 1819 Rotterdam + 10 04 1898 Amsterdam (begraven Kerkhof Vredenhof Amsterdam)

             x 01 11 1854 Rotterdam

1613   51. Anna Bentzen * 24 02 1821 Rotterdam + 23 07 1871 Rotterdam (overleden aan borst tering. Begraven 26 07 1871 Crooswijk,)

 

1602   52. Hendrikus Hendriks, conducteur * 06 06 1824 Zwolle + 25 08 1874 Zwolle

             x 29 11 1848 Zutphen

1603   53. Elizabet Stijnis (Steijnes) * .... 1830 Amsterdam + 06 12 1863 Zwolle

 

1600   54. Pieter Timman, grondeigenaar * 06 12 1812 Amsterdam + 23 12 1867 Sloten

             x 13 04 1837 Amsterdam

1601   55. Anna Petronella Reijnders * 25 08 1810 Amsterdam + 12 10 1849 Amsterdam
             2e huw. Pieter Timman x 02 10 1851 Amsterdam met Adriana Renetta Meijboom * 02 11 1821 Amsterdam.
             Anna Reijnders is wed. van Tjeerd Visser.

 

1608   56. Leendert Romkes * 05 10 1821 Urk + 08 10 1894 Urk

             x 26 07 1858 Urk

       57. Lubbetje Cornelis Kapitein * 19 07 1837 Urk

1609         1e huw. Leendert Romkes x 21 05 1846 Urk met Cornelia de Vries * 30 09 1822 Urk + voor 1858

 

1610   58. Klaas Albertsz Hakvoort * 13 09 1842 Urk + 17 07 1918 Urk

             x 30 06 1866 Urk

1611   59. Jannetje Hendriks de Vries * 24 08 1846 Urk + 18 08 1932 Urk

 

1604   60. Hendrik Witteveen * 05 07 1811 Doornspijk ~ 07 07 1811 Doornspijk + 26 04 1871 Doornspijk

             x 23 05 1835 Oldebroek

1605   61. Aaltje Alberts van de Kamp * 24 11 1812 Oldebroek ~ 25 11 1812 Oldebroek + 31 03 1897 Oldebroek

 

1606   62. Steven Hoekerd, dagloner * 01 03 1831 Oldebroek + 09 10 1916 Doornspijk

             1e huw. x 25 11 1853 Doornspijk (met 1 kind gewettigd)

1607   63. Aaltje Ponstein, dagloonster * 19 04 1828 Doornspijk + 09 04 1881 Doornspijk

             2e huw. x 03 05 1884 Doornspijk met Annetje Reezigt * 27 09 1853 Doornspijk + 15 05 1916 Doornspijk

             (Broer Gerrit Hoekerd x 04 09 1857 in Oldebroek met zus Gerrigje Ponstein.)

 

1545   64. Pieter Valk * 05 02 1792 Zaandam ~ 08 02 1792 Oostzaandam + 10 06 1848 Zaandam

             x 05 07 1829 Zaandam

1546   65. Neeltje Everts Knerf, veehoudster * 24 04 1790 Wormer + 02 02 1856 Zaandam
             Pieter Valk is wedn. x 18 11 1819 Zaandam met Jannetje Zemel * 19 11 1787 Westzaandam
             Neeltje Knerf is wed. x 18 04 1813 Zaandam met Jacob Kraaij.

 

1547   66. Jan Hendriksz Bakker, landman * 08 06 1791 Zaandam + 03 10 1866 Zaandam

             x 01 08 1812 Beemster

1548   67. Grietje Gijze (Gijsen), boerendienstmeid * 29 02 1788 Warder + 24 03 1864 Zaandam

 

 

1549   68. Jan Flipsz Mulder, houtzager * 04 01 1794 ~ 05 01 1794 Oostzaandam + 27 03 1849 Zaandam

             x 16 06 1822 Zaandam

1550   69. Aagje Cornelis Jape (Jaape) * 02 01 1794 Westzaandam ~ 08 01 1794 Westzaandam + 08 11 1832 Zaandam
             2e huw. x 06 12 1835 Zaandam met Neeltje Sijmons Posch, dienstbode * .... 1806 Durgerdam + 25 06 1857 Zaandam

 

 

1551   70. Cornelis Jacobsz de Jong, houtzagersknecht * 10 03 1777 Zaandam ~ 12 03 1777 Zaandam + 24 09 1848 Zaandam

             2e huw. x 19 11 1820 Zaandam

1552   71. Maretje Jans Keff * 22 06 1790 Zaandam ~ 24 06 1790 Zaandam + 08 11 1829 Zaandam
             1e huw. x 22 08 1800 Oostzaandam met Sjoukje (Soutje) Aarts Buys * 17 07 1779 Oostzaandam + 21 03 1820 Zaandam
             3e huw. x 12 05 1833 Zaandam met Trijntje Everts Bakker, werkster ~ 20 07 1777 Zaandam + 07 07 1849 Zaandam

 

 

1541   72. Hermanus Baljet * ~ 29 05 1777 RK Oostzaandam 't Kalf + 20 03 1818 Zaandam
             x 08 04 1803 Westzaandam
1542   73. Adriana Barends Nauta (Nouta), winkelierster * 27 01 1782 Westzaan + 15 12 1829 Zaandam (2e huw. 18 06 1820 Zaandam met Olfert Zalm)

 

 

1543   74. Jan Kramer, houtzager * 06 02 1793 Westzaandam † 17 09 1845 Zaandam

             x 07 01 1816 Zaandam

1544   75. Grietje Smit * 09 03 1794 Schermerhorn † 11 03 1832 Zaandam

             2e huw. x 02 06 1833 Zaandam met Trijntje Kuys (Kuyl), 41 jaar werkster * ......1791 Zaandam + 19 09 1874 Zaandam

 

 

1579   76. Eugenius d'Haene (Daene), gepasporteerd militair, militair 5e infanterie gelegen in Den Bosch 1833 * 19 07 1797 Kortrijk België † 20 12 1883 Leiden

             x

1580   77. Anna (Naatje) Rijkers (Reykee) * 25 01 1800 Amsterdam † ......

 

 

1577   78. Abraham van Dale(n), bakker, Binnenvader in 't Gasthuis * 12 06 1777 Sluis-Aardenburg (Zeeland) + 08 01 1845 Sluis-Aardenburg (Zeeland)
             x 24 12 1834 Sluis-Aardenburg (Zeeland)
1578   79. Adriana Wisse, koehoudster, huishoudster, Binnenmoeder in 't Gasthuis * 28 02 1796 Zuidzande, Cadzand (Zuidzijde, Bodegraven (Zuid-Holland) + ........na 1845
                1e huw. Abraham x 20 01 1798 Sluis met Maria Wijndt * 01 11 1775 Sluis + 15 10 1832 Sluis           

                1e huw Adriana Wisse x 06 09 1816 Heille met Peter Beun, boerenwerkman * 28 10 1770 Eede + 18 01 1828 Sluis

                Zij krijgt 7 kinderen Beun en 6 kinderen Van Dalen.

 

1505    96. Antonius Gaemers, schipper, sjouwer, opperman, fruitverkoper * ~ 31 12 1787 Vught + 28 10 1832 Den Bosch

            x 07 05 1814 Den Bosch

1506    97. Anna Catharina Janssen, naaister, fruitverkoopster * 19 03 1788 Den Bosch + 29 05 1847 Den Bosch

 

1796    98. Lodevicus Le Brún (de Bruijn), kleermaker * .... 05 1773 Zutphen + 19 03 1845 Zutphen

            x 07 12 1825 Zutphen

1797    99. Wilhelmina Betta Morren, dienstmeid, dagloonster, werkvrouw * 12 06 1794 Zutphen + 20 09 1866 Dordrecht

            Lodevicus 1e huw. x 25 03 1796 Zutphen met Meggelt Schreukelkamp

 

1798   106. Jan Stijnis (Steijnes), molenaarsgezel * 19 03 1857 Amsterdam + 31 10 1806 Dordrecht

            x ..... voor 1830  Zutphen

1799   107. Jacoba Catharina (Catrin) Blaauw * ....... 1800 ............. + .....na 1863 Amsterdam (woonde in Amsterdam)

 

1800   112. Klaas Dubbelsz Romkes, visscher, schipper * 08 06 1792 Urk + 03 08 1877 Urk

            x 04 07 1819 Urk

1801   113. Dirkje Hoefnagel * 09 08 1795 Urk + 07 12 1879 Urk 

 

1802   114. Cornelis Meijndertsz Kapitein (Kaptijn) * 14 12 1810 Urk ~ 17 03 1811 Urk + 02 12 1879 Urk

            x 22 06 1834 Urk

1803   115. Marretje Dirks Romkes * 07 11 1814 Urk + 31 10 1854 Urk  

 

1513   124. Arend Berents Hoekerd, dagloner * 21 04 1786 Heerde + 03 04 1844 Oldebroek

            x .... 1809 Oosterwolde(?)

1514   125. Jannigje Willems Kwakkel * 17 06 1787 Vierhouten, Doornspijk + 15 11 1871 Vierhouten, Nunspeet

 

1533   126. Evert Ponstein (Pontstein), dagloner, schaapherder, landbouwer * 04 03 1796 Oldebroek + 18 02 1864 Oostendorp, Doornspijk

            x  05 05 1820 Oldebroek       wettigen bij huwelijk 1 kind.

1534   127. Jantje Spijkerboer * 27 11 1796 Oldebroek + 10 10 1841 Doornspijk, Elburg

                2e huw. Evert x 06 08 1859 Doornspijk met Aaltje Koetsier * 06 12 1809 Oldebroek + 25 09 1861 Doornspijk

                1e huw. Aaltje x 23 02 1844 Doornspijk met Hendrik van Dijk

               

 

1616   128. Aris Pietersz Valk, boer ~ 27 04 1765 Oostzaandam + 25 03 1826 Zaandam

             x 23 07 1786 Oostzaandam

1617   129. Aagje Molenaar ~ 07 08 1763 Oostzaandam + 22 01 1840 Zaandam

 

1618   130. Evert Knerf  * 21 12 1756 Wormer + 09 03 1824 Zaandam

             x 13 04 1782 Wormer

1619   131. Neeltje Adams Bruin * 03 01 1762 Jisp + 15 02 1793 Wormer

 

1816   134. Gijbert Gijsen (Gijze, Geijzen) dijkwerkersbaas * 10 10 1755 Loosdrecht + 22 06 1835 Schardam

            x...

1817   135. Maartje Dirks Smit * 21 10 1753 Warder + 10 11 1821 Warder 

 

1620   136. Philippus Cornelisz Mulder * ~ 14 11 1762 Oostzaandam + 16 11 1797 Zaandam

             x 16 10 1785 Oostzaandam

1621   137. Jannetje Jans Gijze(n) * ~ 25 02 1753 Oostzaandam + 18 06 1813 Zaandam

 

1622   138. Cornelis Jape * ~ 02 03 1760 Oostzaandam + 27 02 1818 Zaandam

             x 20 07 1783 Oostzaandam

1623   139. Barbertje Dirks Sem * ~ 10 01 1760 Oostzaandam + 22 09 1822 Zaandam

 

 

1527   140. Jacob Cornelis de Jong

             x

1528   141. Dieuwertje Izaaks Hofstee ~ 17 09 1739 Oostzaandam

 

1529   142. Jan Gerritsz Keff

             x

1530   143. Guurtje Jans IJskes * 10 05 1767 Westzaandam

               

 

1559   144. Johannes (Jan) Baljet * 18 03 1733 Oostzaandam + 29 03 1804 Oostzaandam

            x 23 05 1772 Oostzaandam x 13 06 1772 Utrecht

1560   145. Elsje Hermanus Staal, winkelierster * 21 01 1747 Oostzaandam + 29 05 1811 Oostzaandam
            (1e huw. Elsje Staal met Joh. Ballich)

 

1557   146. Barend Goose Nauta (Nolta, Noota)* 11 02 1746 Oostzaan + 03 04 1802 Westzaan

            x 29 02 1772 Krommenie

1558   147. Ariaantje Gerrits Krijgsman * 11 02 1753 Krommenie + 24 03 1804 Westzaan

 

1697   148. Pieter Jansz Kramer * ...... 1766 Zaandam + 26-10-1826 Zaandam.

            x 26 08 1792 Westzaandam. JM van het Stuurmanspad en JD Van de Heregragt.
1698   149. Grietje Cornelis Kraay * 07 01 1770 Westzaandam + 18 03 1832 Zaandam

 

1699   150. Barend Smit

            x

1700   151. Neeltje Klaas Muusse (Meusse)

 

1772   152. Donatus Josephus d'Haene * 01 03 1776 Kortrijk België + ........

            x

1773   153. Maria Jacoba Himerlinck (Immerlink/Emmerlynck) * ........ 1778

                2e huw. Maria x 10 10 1832 Kortrijk België met Petrus Josephus Panneel

 

1774   154. Rem Rijkers (Reykee) * .........+ .......

            x

1775   155. Catharina Koelewijn (Treijntjen, Trijntje Koelleweijn) * ........+ .......

                uit Stadsarchief Amsterdam, in Huiszittenhuizen: de vrouw dood doch geen berigt wanneer.

 

1758   156. Abraham van Dale, senior meester bakker * ........1746 ... + 02 05 1805 Sluis, Sluis-Aardenbrurg (Z.)

            x

1759   157. Johanna Evers

 

1760   158. Marinus Wisse, landman

            x

1759   159. Adriana Eeckebus * ............+ 14-04-1797 Oostburg

 

1508   192. Lambertus Gamers  ca. 15 03 1745 Rees, Pruisen + 20 05 1795 Vught

            x 11 01 1778 Vught

1509   193. Catharina Collet * 14 01 1754 Vught + 08 04 1823 Vught

 

1510   194. Franciscus Janssen

            x

1512   195. Elisabeth Winscheef * .........+ 21 04 1795 Den Bosch

 

1804   224. Dubbele Romkes * 25 10 1767 Urk + 29 09 1847 Urk

            x .... voor 1792 Urk

1805   225. Grietje Snijder * 01 07 1770 Urk + 26 03 1827 Urk

 

1806   226. Leendert Leendersz Hoefnagel * 07 11 1759 Harderwijk + 01 01 1827 Urk (Lelystad)

            x 26 11 1783

1807   227. Dirkje Cornelis Aaltsen * 17 10 1759 Harderwijk + 11 12 1842 Urk (Lelystad)   

 

1808   228. Meijndert Cornelis Kaptijn * 23 08 1777 Urk + 30 04 1810 Urk

            x .... 1805 Urk

1809   229. Lubbetje Willems Schouten * 16 10 1784 Urk + 28 11 1824 Urk

            2e huw. x 12 08 1815 Urk met Iede Jansz Mars

            3e huw. x 09 05 1824 Urk met Meerten Albertsz Post 

 

1814   230. Dirk Pieters Romkes * 02 03 1785 Urk + 26 03 1826 Urk

            x .........1810

1815   231. Aaltje Willems Brands * 16 02 1790 Urk + 03 08 1872 Urk 

 

1818   248. Berend Rens Hoekert * 04 01 1742 Heerde (Gld) + 09 06 1813 Heerde (Gld)

            x 26 01 1777 Heerde

1819   249. Jantjen Jans de Bruin * 31 03 1752 Heerde + 08 06 1792 Heerde (Gld) 

 

1515   250. Willem Alberts Kwakkel, dagloner * 20 11 1757 Oosterwolde + 17 03 1822 Oosterwolde, Oldebroek

            x 26 05 1782 Oosterwolde, Oldebroek

1516   251. Aaltje Kornelissen Morren * 06 09 1750 Oosterwolde + 18 10 1788 Oosterwolde

                2e huw. x 09 11 1788 Doornspijk met Gerrigjen Vosselman (1752 - 1796)

                3e huw. x 27 08 1796 Doornspijk met Aaltje Harms van den Berg (1775 - 1838)

 

1535   252. Jakob Eimertzen Ponstein * 20 12 1744 Doornspijk + 24 12 1799 Oosterwolde

            x

1536   253. Geertje Diesmerts (Diesmars) van de Veen * .... 1756 Doornspijk + 01 12 1839 Doornspijk

 

1725   254. Hendrik Jans Spijkerboer ~ 17 09 1758 Oldebroek + 10 06 1805 Oldebroek

            x 03 03 1793 Oldebroek

1726   255. Aaldje Jans * .........+ ..........

                1e huw. Hendrik x ....voor 1793  met Beertje

 

1727   256. Pieter Arisz Valk ~ 12 02 1736 Oostzaandam + ............

            x 22 06 1760 Oostzaandam

1728   257. Eefje Pieters Poelenburg ~ 04 12 1735 Oostzaandam + .......... (Eefje woonde op het Franse Pad)

                2e huw. Eefje x 22 05 1774 Oostzaandam met Jan Jacobs van Workom

 

1733   258. Willem Arendsz Molenaar ~ 14 11 1734 Oostzaandam + ..........

            x 26 04 1761 Oostzaandam

1734   259. Immetje Alderts Meijn ~ 05 05 1737 Oostzaandam + ........

 

1717   260. Jan Everts Knerf * ...... 1734 Wormer + 25 06 1776 Wormer

            x

1718   261. Neeltje Tijmes Geelepij * ..... 1729         + 03 12 1788 Wormer

             2e huw. Neeltje x ..... 1783 Wormer met Jan Garments Kat

 

1792   262. Adam Pietersz Bruijn * .......... + ...........

            x

1793   263. Grietje Cornelisdr. Hille * ...........+ ............

 

1768   272. Cornelis Philipsz Mulder  *........... + 07 07 1800 Zaandam

            x

1769   273. Greetje Jans Sterk  * ........... + 12 06 1780 Zaandam

 

1770   274. Jan Teunisz Gijsen * 29 10 1716 Oostzaandam + 30 03 1782 Zaandam

            x

1771   275. Neeltje Jacobs Hoogerbeets * 25 07 1717 Oostzaandam + 25 05 1802 Zaandam

 

1739   282. Yzaak Jansz Hofstee * ............+ ............

            05 02 1739 Oostzaandam (wedn. van het Hanenpad en jonge dochter van de Kalverstraat)

1740   283. Duifje Jans Raven ~ 26 05 1718 Oostzaandam (Belijdenis Ger.Kerk 18 12 1740 Oostzaandam)+ .............

            1e huw. Yzaak x 16 05 1734 Oostzaandam met Neeltje Olferts de Leeuw (van het Kattegat)

 

1531   286. Jan Claasz IJskes * 20 03 1735 Westzaandam + 19 07 1772 Westzaandam

            x 19 10 1766 Westzaandam (jwedn. op de Hogendijk en wed. op het Geldelozepad)

1532   287. Aagje Garments Vel * ........... + ................

                1e huw. Jan 21 05 1758 Westzaandam met Grietje Alberts Tijsse (1735-1766)

 

1721   288. Johannes Dominicus Baillet * 12 11 1708 Oostzaandam + 28 03 1765 Oostzaandam

            x

1722   289. Johanna Bartels * ....... Oostzaandam + 07 11 1736 Oostzaandam

                2e huw. x met Elisabeth van Blokland

                3e huw. x Anthonia van Dijk

 

1741   292. Gosse Sibouts Nolta * 20 11 1707 Leeuwarden + 24 08 1752 ...

            x 11 07 1734 Workum

1742   293. Sibbeltje Hanses * 12 06 1707 Workum + ...........

 

1743   294. Gerrit Dirk Krijgsman * 12 02 1719 Krommenie + ............

            x

1744   295. Antje Klaas Mars (of Schuytemaker) * .........+ ............

 

1820   296. Jan Pietersz Kramer (Jan Pietersz Waij) * 08 04 1739 Westzaandam + 11 12 1779 Westzaandam

            x 08 12 1765 Westzaandam (JM van de Herengracht en JD van de Rozengracht)

1821  297. Maartje Arents van Diemen * 29 05 1740 Westzaandam + 09 04 1797 Westzaandam

 

1822  298. Cornelis Gerritsz Kraaij * 06 07 1732 Oostzaandam

            x.......

1823  299. Trijntje Jans Opmeer * ......... + .............

  

1790   298. Cornelis Jansz Kramer * ........... + ................

            x

1791   299. Trijntje Jacobs Vreling * ...................... + ...................

 

1776   304. Judocus Josephus d'Haene * .......1749 Kortrijk België + ............

            x. ......1766 Kortrijk België

1777   305. Maria Anna Jossepha Desein * ........1749     + .................

                2e huw. Judocus x 21-09-1799 met Barbara Theresia Mahy

 

1778   306. Judocus Himmerlinck (Immerlink.Emmerlynck) * ........... + .........

            x

1779   307. Maria Catharina Vandecavije * ............. + ............

 

1762   318. Abraham Eeckebus

            x

1763   319. Adriaantje Zegers

 

1745   384. Joachim Gamers

            x

1746   385. Jantji Nijenhuis

 

1747   386. Joannes Jean Collet ~ ......1725 Vught + ..........

            x 01 08 1750 Vught

1748   387. Aldegondis van der Sloot ~ .....1726 Vught + ...........

 

1810   452. Leendert Hoefnagel * 03 12 1724 Harderwijk + 16 12 1759 Harderwijk

            x 16 11 1749 Harderwijk

1811   453. Grietje Pelen * 24 08 1731 Harderwijk + 07 11 1777 Harderwijk

 

1812   454. Cornelis Aaltsen * 12 02 1723 Harderwijk + 12 10 1796 Harderwijk

            x 17 05 1748 Harderwijk

1813   455 Hester Frederiks Plancius * 08 01 1720 Harderwijk + 16 03 1786 Harderwijk   

 

1517   500. Albert Willems Quakkel (Quackeler) * 12 02 1730 Oosterwolde + 10 04 1787 Oosterwolde

            x.......1754

1518   501. Janneje Hendriks Renden * 08 02 1734 Doornspijk + 28 10 1789 Oosterwolde

 

1749   502. Cornelis Morren * ...........1720

            x 21 08 1735 Oldebroek

1750   503. Geerdjen Willems * 30 09 1708 Oldebroek     

 

1715   504. Eimert Ponsteen * .... 1735

            x

1716   505. Evertje Gerrits (?)

 

1729   512. Aris Pietersz Valk (wonend Zuiddijk, Papenpad) lid gew. Ger.Kerk 21 12 1732 Oostzaandam * .......... + ...........

            x --- mei 1732 Oostzaandam

1730   513. Lijsbet Sijmons Gravenaar (wonend op Papenpad)

                2e huw. Aris x 24 09 1740 Oostzaandam met Maartje Alberts Plusser

 

1731   514. Pieter Jochemsz Poelenburg (wedn. op Zuiddijk) * ..........+ .............

            x 14 12 1732 Oostzaandam

1732   515. Maartje Pieters Pruyk (jonge dochter wonend Bloemgracht- Ger.Gem. Oostzaandam * ..........+ 27 01 1763 Oostzaandam

 

1737   516. Arent Jacobs Molenaar * ..........+ ........

            x

1738   517. Aagje Gerrits * .............+ ..............

 

1735   518. Aldert Roelofsz Meijn * .............+...............

            x 23 10 1729 Ilpendam (aantekenen - getrouwd in Oostzaandam)

1736   519. Geertje Gerrits Boelhout ~ 17 08 1698 Ilpendam + 00 april 1743 Oostzaandam

 

1719   520. Evert Knerf, koopman, Burgemeester van Wormer * ...... 1700 Wormer + 02 07 1785 Wormer

            x

1720   521. Neeltje (Neelke) Claas Neeven * 12 10 1698 Jisp + 01 03 1772 Wormer

 

1764   572. Claas Jacobsz IJskes * ........ 1708

            x 10 07 1729 Westzaandam (j.m. van het Stikkelpad en j.d. van het Blauwepad)

1765   573. Maartje Cornelis Al * ........+ .............

 

1723   576. Nicolaas Louis Baillet (Baaljet) * 30 03 1681 Utrecht + ........

            x 24 05 1704 / 05 06 1704 j.m. op het Domkerkhof en j.d. in de Lange Jansstraat

1724   577. Johanna (Anna) Cabij * .......Utrecht + 12 02 1760 Utrecht

 

1780   608. Josephus Livinius d'Haene * ....... 1716 Kortrijk België + ............

            x ......1739 Kortrijk België

1781   609. Maria Vandebroucke * ............ + .........................

 

1782   610. Guilaume Desein (Durseyn) * .......1722      + .............

            x

1783   611. Maria Theresia Calve * ....................+ ..................

 

1751   1000. Willem Albertsz Quakkel (Quackel) * 28 05 1702 Oosterwolde + 19 07 1757 Oosterwolde

             x 03 04 1729 Oosterwolde

1752   1001. Hendrijna Jacobs Jansen op 't land in Vecaten * 28 01 1703 Zalk, Kampen + ....... 1748 Oosterwolde

 

1756   1002. Hendrik Renden * ...... + ........

             x

1757   1003. Aaltjen Hendriks* ....... + ..............

 

1794   1042. Claas Cornelis Neve * ...... + ...........

             x

1795   1043. Griet Cornelis * ...... + ...................

 

1766   1144. Jacob Claasz IJskes * ............+ ..............

             x

1767   1145. Antje Tijsse * ...................+ .................

 

1784   1216. François d'Haene *       ca. 1685 Kortrijk België + .........

             x

1785   1217. Maria (Marie) Poorters * .......+ ..................

 

1753   2000. Albert Jansz Quakkelaar * ....... 1676     + ..................

             x

1754   2001. Reijntjen Janssen * .......... 1674    + .................

 

1755   2002. Jacob Janssen op 't land in Vecaten * ....... + ..............

             x

             ??